Overené postupy

Dlhodobo vyskúšané postupy pomocou, ktorých máte biznis pod kontrolou: od obchodovania k predajom, od náboru maklérov až k tréningom pre úspešných manažerov kancelárií. Century 21 ponúka riešenia pre všetky výzvy.

Silný Marketing

S viac ako 100.000 maklérmi je Century 21 najväčšou realitnou spoločnosťou na svete. Náš marketing je zameraný hlavne na majiteľov nehnuteľností a kupujúcich, títo klienti stoja za úspechom našej spoločnosti. Radi vám osobne predstavíme naše marketingové nástroje.

Viac obchodov

Základným prvkom úspechu realitnej kancelárie Century 21 je aktívna podpora získavania nových predajov a prenájmov. Vďaka ušetreniu priamych nákladov zvyšujeme váš zisk.

Žiadosť o bližšie informácie

Bez záväzkov

Informácie budú použité len pre účely vašej žiadosti.

"Po našom vstupe do siete Century 21 nás zákazníci začali vnímať oveľa lepšie a súčastne sme získali aj nových lepších maklérov."

ĽUBOMÍR LIŠTIAK

CENTURY Golden Real

Výhody spolupráce so Century 21

Vzdelávanie

Je jedno či ste začiatočník alebo realitný profesionál. Ako kancelária Century 21 ťažíte z globálnych skúsenosti Akadémie Century 21.

Jednotný koncept

Ste existujúca realitná kancelária a máte zabehnuté priestory? Žiaden problém, koncept Century 21 je flexibilne prispôsobivý.

Silný marketing

Sme presvedčení, že komunikácia s majiteľmi nehnuteľností vyžaduje veľkú dôveru. Spoločný marketing šetrí náklady niekedy až o 70%.

Technológie

S licenciou Century 21 kanceláriám dávame prístup k prepracovanému realitnému softwaru a webovým riešeniam, ktoré generujú dostatok záujemcov.

 

Century 21 je...

...svetová jednotka v realitách.
...spoločnosť s miliónmi spokojných zákazníkov na celom svete.
...najrýchlejšie rastúca realitná sieť na Slovensku.
...sieť realitných kancelárií s aktívnou spoluprácou.
...jedinečná príležitosť ako začať podnikať v realitách.